Доставка та оплата

Доставка:

Курєром до дверей по всій Україні

Адресна доставка товарів відбувається курєрами служб доставки «Нова пошта» по всей территории Украины. 

Самовивіз з нашого офісу

Ви можете забрати замовлення з нашого офісу в Черноморську. Видача відбувається за попередньою домовленістю.

Доставка у овідділення компаній перевізників.

Доставка по Україні через службу доставки: Новая пошта, Justin, Укрпочта, Міст Експрес. 

Доставка оплачується клієнтом перевізнику по факту отримання товару. 
 

Перед відправкою, замовлений Вами товар, перевіряють на працездатність наші менеджери, заповнюють гарантійний талон. Замовлення, що відправляється Вам, ми страхуємо на 100%, вартість страховки включається в ціну доставки. Отже, Ви можете бути спокійні за збереження замовлення. У разі пошкодження або втрати вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.
 
Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки та відсутності зовнішніх пошкоджень товару, ми рекомендуємо здійснювати на місці, у відділенні служби доставки у Вашому місті. За наявності пошкодження товару при перевезенні, вимагайте від працівників служби доставки скласти акт із зазначенням характеру пошкодження товару та повідомте про це нам!

 

Методи оплати:

Готівкова : 

- післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки Нова пошта, Justin, Укрпошта, Міст Експрес;
 
- при доставці кур'єром;
 
- при покупці у точці видачі товарів.

 

Безготівкова:

- для фізичних осіб через Банк (при доставці по всій території України). Ви можете сплатити висланий вам рахунок безготівковим переказом у будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). Щойно оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (зазвичай, гроші надходять наступного дня), товар передається у службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів;
 
 
 
— для юридичних осіб (у тому числі платників ПДВ) з оплатою за безготівковим розрахунком можлива доставка до будь-якого нашого представництва. Оформлення замовлення з наданням пакету необхідних документів є доступним при замовленні від 500 грн.